Galvanická žehlička

Co umí vyžehlit galvanická žehlička?

Galvanická terapie využívá nízkonapěťový stejnosměrný proud o nízké intenzitě (0,1-6,5mA), který při působení na pokožku zvyšuje prostupnost buněk a stimuluje regenerační procesy. Ošetření revitalizuje a zpevňuje pokožku, uvolní i zprůchodní póry, zmírní váčky a otoky v obličeji, jelikož dochází v ošetřované oblasti k rozproudění lymfatického systému. Správný tok lymfy v obličeji má také vliv na barvu pokožky, již po prvním ošetření je znatelně projasněná.

Kromě toho má schopnost vyrovnávat a normalizovat činnost mazových žláz, vynikajících výsledků dosahuje při léčbě akné, či různých druhů atopických ekzémů,seborei atd. Výhodou galvanoterapie je její bezbolestnost a všestranný účinek, který řeší několik problémů pleti současně a lze ji podstupovat dlouhodobě v pravidelných intervalech. Při pravidelném ošetření pleti působí preventivně proti prohlubování vrásek, proti poklesu kontur v obličeji krku a dekoltu.

Ošetření je vhodné kombinovat s hloubkovým čištěním ( ultrazvuková špachtle či diamantová mikrodermabraze), pleť je po intenzivním čištění lépe připravena k zavedení léčivých a regeneračních přípravků do pokožky. Pomocí galvanického proudu se zvýší účinnost průniku aktivních látek do pokožky až 10 násobně. 

Kontraindikace:

 – Pro ošetření musí být člověk zdráv. 

- Specifickou kontraindikaci představují ekzémy nebo jiné  alergické stavy v místě aplikace. 

- Fyziologické těhotenství ani kojení není kontraindikací použití přístroje na pokožce obličeje. 

- Pokud má klientka implantovaný kardiostimulátor, měla by podstoupit ošetření jen se souhlasem ošetřujícího lékaře. 

 – Absolutní kontraindikací je epilepsie.